Informace o serveru


Poslání serveru

Posláním tohoto serveru je zabezpečit stabilní přenosovou rychlost bez ohledu na výkonové kolísání nebo přetížení hlavního serveru. Současně přináší některé pokročilé funkce, které by na standardním serveru nebylo s ohledem na množství uživatelů a výkonovým nárokům možné realizovat. Tento prémiový server je nezávislý do té míry, že používá vlastní databázi. Externě využívaná je pouze databáze uživatelů z Netusers.cz a to jen v minimalizovaném přenosovém režimu.
Jelikož se jedná o prémiový server, přístup k datům není veřejný, ale mají jej pouze vybraní uživatelé. Přístup na tento server mají všichni, kteří chtějí titulky nahrát. Dále pak všichni majitelé prémiových účtů a někteří zvláště významní uživatelé podle pravidel, které provozovatel serveru stanoví.

Pravidla tohoto serveru

Mimo odlišností, které jsou dále uvedeny, jsou pravidla shodná s pravidly uveřejněnými na stránkách mateřského serveru www.titulky.com. Pravidla se mohou měnit nebo upravovat; po každé změně pravidel bude jejich znění zveřejněno na těchto místech.

FAQ - Často kladené dotazy (Frequently Asked Questions)


Proč tento server obsahuje některé titulky navíc oproti titulky.com:
Veškeré titulky jsou nahrávány nejprve sem, po jejich schválení jsou následně v pravidelných intervalech kopírovány na titulky.com. Pokud jsou některé titulky, zvláště nejnovější, zde navíc, je to věc dočasná, do nejbližšího přenosu.

I po přenosu jsou zde některé titulky navíc:
V tom případě se jedná o (zatím) neschválené titulky. Pokud budou zamítnuty, zmizí i z tohoto serveru. Pokud budou schváleny, přenesou se i na server titulky.com. Tento mezistav však může trvat několik dnů, týdnů nebo může zůstat trvale.

Lze stahovat ještě neschálené titulky:
Samozřejmě lze, ale to, že nejsou schváleny znamená, že nemusí být dostatečně kvalitní a může se stát, že budou brzy zamítnuty a tím trvale odstraněny.

Jak funguje cloud:
Cloud je jakási zásobárna nebo fronta, do které si můžete přidávat vybrané titulky a pak stáhnout všechny najednou. Tato funkcionalita je velmi výhodná zejména pro ty, kteří chtějí stáhnout najednou více dílu seriálu nebo dokonce celou sezónu. Cloud je taky šikovný pomocník, jestliže chcete stáhnout alternativní verze titulků pro jeden film přímo z detailu titulků.

Proč nemá přístup na prémiový server každý:
Vysokým a nekontrolovaným počtem návštevníků by ztratil server možnost garantovat stabilní rychlost.

Jak získat přístup na tento server:
Svůj účet si změňte pomocí Netusers.cz na prémiový

Jaké jsou výhody prémiového účtu:
Detailní popis aktuálních výhod prémiového účtu je popsán v sekci prémiové funkce. Výhody VIP členství se mohou měnit - to znamená mj. počet stažení, ceny členství, odměny, hlasování atp., může být upravováno i v průběhu členství. Garantováno je vždy, že vlastníkům prémiové účtu nebude jejich emailový kontakt komerčně využíván pro zasílání reklamy třetích stran a nebude jim zobrazováno 99% reklam na stránkách serveru.

Kontakt

Provozovatel
Provozovatelem serveru Titulky.com je Netusers s.r.o. IČO: 08922632, Spisová značka: C 116188 vedená u Krajského soudu v Brně

Kontakt
Kontaktní formulář